127 producten
-
Adzukiboon - bulk 2 kgAdzukiboon - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
70,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
70,00 zł - Eenheidsprijs
-
35,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Adzukiboon - microgroente zadenAdzukiboon - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
13,00 zł 198,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
13,00 zł 198,00 zł
Snelle weergave
-
Alfalfa - bulk 2 kgAlfalfa - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
119,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
119,00 zł - Eenheidsprijs
-
59,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Alfalfa - microgroente zadenAlfalfa - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 329,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 329,00 zł
Snelle weergave
-
Amarant, Rood (zwarte zaden) - bulk 500 gAmarant, Rood (zwarte zaden) - bulk 500 g- Reguliere prijs
-
123,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
123,00 zł - Eenheidsprijs
-
24,60 zł per 100g
Snelle weergave
-
Amarant, Rood (zwarte zaden) - microgroente zadenAmarant, Rood (zwarte zaden) - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
35,00 zł 263,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
35,00 zł 263,00 zł
Snelle weergave
-
Amarant, rood (witte zaden) - bulk 500 gAmarant, rood (witte zaden) - bulk 500 g- Reguliere prijs
-
158,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
158,00 zł - Eenheidsprijs
-
31,60 zł per 100g
Snelle weergave
-
Amarant, Rood (witte zaden) - microgroente zadenAmarant, Rood (witte zaden) - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
44,00 zł 351,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
44,00 zł 351,00 zł
Snelle weergave
-
Anijs Hyssop (Agastache) - bulk 100 gAnijs Hyssop (Agastache) - bulk 100 g
- Reguliere prijs
-
158,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
158,00 zł - Eenheidsprijs
-
158,00 zł per 100g
Snelle weergave
-
Anijs Hyssop (Agastache) - microgroente zadenAnijs Hyssop (Agastache) - microgroente zaden
- Reguliere prijs
-
44,00 zł 877,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
44,00 zł 877,00 zł
Snelle weergave
-
Basilicum, Groen - bulk 500 gBasilicum, Groen - bulk 500 g- Reguliere prijs
-
119,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
119,00 zł - Eenheidsprijs
-
23,80 zł per 100g
Snelle weergave
-
Basilicum, Groen - microgroente zadenBasilicum, Groen - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
9,00 zł 263,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
9,00 zł 263,00 zł
Snelle weergave
-
Biet, Bull’s Blood - bulk 2 kgBiet, Bull’s Blood - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
119,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
119,00 zł - Eenheidsprijs
-
59,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Biet, Bull’s Blood - microgroente zadenBiet, Bull’s Blood - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 329,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 329,00 zł
Snelle weergave
-
Biet, Harley Queen - bulk 2 kgBiet, Harley Queen - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
119,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
119,00 zł - Eenheidsprijs
-
59,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Biet, Harley Queen - microgroente zadenBiet, Harley Queen - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 329,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 329,00 zł
Snelle weergave
-
Biet, Roze - bulk 2 kgBiet, Roze - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
127,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
127,00 zł - Eenheidsprijs
-
63,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Biet, Roze - microgroente zadenBiet, Roze - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 351,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 351,00 zł
Snelle weergave
-
Biet, Geel - bulk 1 kgBiet, Geel - bulk 1 kg- Reguliere prijs
-
88,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
88,00 zł - Eenheidsprijs
-
88,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Biet, Geel - microgroente zadenBiet, Geel - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
40,00 zł 483,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
40,00 zł 483,00 zł
Snelle weergave
-
Bernagie - bulk 500 gBernagie - bulk 500 g- Reguliere prijs
-
119,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
119,00 zł - Eenheidsprijs
-
23,80 zł per 100g
Snelle weergave
-
Borage - microgroente zadenBorage - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
9,00 zł 263,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
9,00 zł 263,00 zł
Snelle weergave
-
Broccoli Calabrese - bulk 1 kgBroccoli Calabrese - bulk 1 kg- Reguliere prijs
-
97,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
97,00 zł - Eenheidsprijs
-
97,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Broccoli Calabrese - microgroente zadenBroccoli Calabrese - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 527,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 527,00 zł
Snelle weergave
-
Broccoli Raab - bulk 2 kgBroccoli Raab - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
88,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
88,00 zł - Eenheidsprijs
-
44,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Broccoli Raab - microgroente zadenBroccoli Raab - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
13,00 zł 246,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
13,00 zł 246,00 zł
Snelle weergave
-
Broccoli, Purple Haze - bulk 1 kgBroccoli, Purple Haze - bulk 1 kg- Reguliere prijs
-
101,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
101,00 zł - Eenheidsprijs
-
101,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Broccoli, Purple Haze - microgroente zadenBroccoli, Purple Haze - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
40,00 zł 570,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
40,00 zł 570,00 zł
Snelle weergave
-
Rode kool - bulk 500 gRode kool - bulk 500 g- Reguliere prijs
-
97,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
97,00 zł - Eenheidsprijs
-
19,40 zł per 100g
Snelle weergave
-
Kool, Rood - microgroente zadenKool, Rood - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
44,00 zł 1.097,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
44,00 zł 1.097,00 zł
Snelle weergave
-
Calendula (Goudsbloem) - bulk 500 gCalendula (Goudsbloem) - bulk 500 g- Reguliere prijs
-
158,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
158,00 zł - Eenheidsprijs
-
31,60 zł per 100g
Snelle weergave
-
Goudsbloem (Pot Goudsbloem) - microgroente zadenGoudsbloem (Pot Goudsbloem) - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
13,00 zł 351,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
13,00 zł 351,00 zł
Snelle weergave
-
Kikkererwten - bulk 5 kgKikkererwten - bulk 5 kg- Reguliere prijs
-
141,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
141,00 zł - Eenheidsprijs
-
28,20 zł per kg
Snelle weergave
-
Kikkererwt - microgroente zadenKikkererwt - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
12,00 zł 158,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
12,00 zł 158,00 zł
Snelle weergave
-
Klaver Crimson - bulk 2 kgKlaver Crimson - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
97,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
97,00 zł - Eenheidsprijs
-
48,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Klaver Crimson - microgroente zadenKlaver Crimson - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
18,00 zł 263,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
18,00 zł 263,00 zł
Snelle weergave
-
Klaver Rood - bulk 2 kgKlaver Rood - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
127,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
127,00 zł - Eenheidsprijs
-
63,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Klavertje Rood - microgroente zadenKlavertje Rood - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 351,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 351,00 zł
Snelle weergave
-
Koriander (Cilantro) - bulk 2 kgKoriander (Cilantro) - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
141,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
141,00 zł - Eenheidsprijs
-
70,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Koriander - microgroente zadenKoriander - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
18,00 zł 395,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
18,00 zł 395,00 zł
Snelle weergave
-
Koriander Split (Cilantro) - bulk 2 kgKoriander Split (Cilantro) - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
141,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
141,00 zł - Eenheidsprijs
-
70,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Koriander Gespleten (Cilantro) - microgroente zadenKoriander Gespleten (Cilantro) - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
18,00 zł 395,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
18,00 zł 395,00 zł
Snelle weergave
-
Tuinkers - bulk 2 kgTuinkers - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
70,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
70,00 zł - Eenheidsprijs
-
35,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Tuinkers - microgroente zadenTuinkers - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
13,00 zł 198,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
13,00 zł 198,00 zł
Snelle weergave
-
Dille - bulk 2 kgDille - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
127,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
127,00 zł - Eenheidsprijs
-
63,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Dille - microgroente zadenDille - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 351,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 351,00 zł
Snelle weergave
-
Fenegriek - bulk 2 kgFenegriek - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
70,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
70,00 zł - Eenheidsprijs
-
35,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Fenegriek - microgroente zadenFenegriek - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
13,00 zł 198,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
13,00 zł 198,00 zł
Snelle weergave
-
Bieslook knoflook - bulk 500 gBieslook knoflook - bulk 500 g
- Reguliere prijs
-
132,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
132,00 zł - Eenheidsprijs
-
26,40 zł per 100g
Snelle weergave
-
Knoflookbieslook - microgroente zadenKnoflookbieslook - microgroente zaden
- Reguliere prijs
-
13,00 zł 294,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
13,00 zł 294,00 zł
Snelle weergave
-
Boerenkool, Zwart - bulk 1 kgBoerenkool, Zwart - bulk 1 kg- Reguliere prijs
-
110,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
110,00 zł - Eenheidsprijs
-
110,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Boerenkool, Zwart - microgroente zadenBoerenkool, Zwart - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
40,00 zł 614,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
40,00 zł 614,00 zł
Snelle weergave
-
Boerenkool, Rood - bulk 1 kgBoerenkool, Rood - bulk 1 kg- Reguliere prijs
-
110,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
110,00 zł - Eenheidsprijs
-
110,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Boerenkool, Rood - microgroente zadenBoerenkool, Rood - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
40,00 zł 614,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
40,00 zł 614,00 zł
Snelle weergave
-
Koolrabi, Rood - bulk 1 kgKoolrabi, Rood - bulk 1 kg- Reguliere prijs
-
97,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
97,00 zł - Eenheidsprijs
-
97,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Koolrabi, Rood - microgroente zadenKoolrabi, Rood - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
40,00 zł 527,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
40,00 zł 527,00 zł
Snelle weergave
-
Komatsuna, Rood - bulk 1 kgKomatsuna, Rood - bulk 1 kg- Reguliere prijs
-
70,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
70,00 zł - Eenheidsprijs
-
70,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Komatsuna, Rood - microgroente zadenKomatsuna, Rood - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 395,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 395,00 zł
Snelle weergave
-
Prei - bulk 500 gPrei - bulk 500 g- Reguliere prijs
-
132,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
132,00 zł - Eenheidsprijs
-
26,40 zł per 100g
Snelle weergave
-
Prei - microgroente zadenPrei - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
13,00 zł 294,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
13,00 zł 294,00 zł
Snelle weergave
-
Linzen, groen - bulk 5 kgLinzen, groen - bulk 5 kg- Reguliere prijs
-
141,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
141,00 zł - Eenheidsprijs
-
28,20 zł per kg
Snelle weergave
-
Linze, Groen - microgroente zadenLinze, Groen - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
12,00 zł 158,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
12,00 zł 158,00 zł
Snelle weergave
-
Maïs (Corn) - bulk 2 kgMaïs (Corn) - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
158,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
158,00 zł - Eenheidsprijs
-
79,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Maïs - microgroente zadenMaïs - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 439,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 439,00 zł
Snelle weergave
-
Melissa / Citroenmelisse - bulk 100 gMelissa / Citroenmelisse - bulk 100 g
- Reguliere prijs
-
79,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
79,00 zł - Eenheidsprijs
-
79,00 zł per 100g
Snelle weergave
-
Citroenmelisse - microgroente zadenCitroenmelisse - microgroente zaden
- Reguliere prijs
-
22,00 zł 439,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
22,00 zł 439,00 zł
Snelle weergave
-
Meloen Cantaloupe - bulk 500 gMeloen Cantaloupe - bulk 500 g- Reguliere prijs
-
158,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
158,00 zł - Eenheidsprijs
-
31,60 zł per 100g
Snelle weergave
-
Meloen Cantaloupe - microgroente zadenMeloen Cantaloupe - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
22,00 zł 351,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
22,00 zł 351,00 zł
Snelle weergave
-
Mizuna, Rood - bulk 2 kgMizuna, Rood - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
189,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
189,00 zł - Eenheidsprijs
-
94,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Mizuna, Rood - microgroente zadenMizuna, Rood - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 527,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 527,00 zł
Snelle weergave
-
Mungboon - bulk 2 kgMungboon - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
97,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
97,00 zł - Eenheidsprijs
-
48,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Mungboon - microgroente zadenMungboon - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
18,00 zł 263,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
18,00 zł 263,00 zł
Snelle weergave
-
Mosterd, Zwart - bulk 2 kgMosterd, Zwart - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
97,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
97,00 zł - Eenheidsprijs
-
48,50 zł per kg
Snelle weergave
-
Mosterd, Zwart - microgroente zadenMosterd, Zwart - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
18,00 zł 263,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
18,00 zł 263,00 zł
Snelle weergave
-
Mosterd, Groen - bulk 2 kgMosterd, Groen - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
176,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
176,00 zł - Eenheidsprijs
-
88,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Mosterd, Groen - microgroente zadenMosterd, Groen - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
40,00 zł 483,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
40,00 zł 483,00 zł
Snelle weergave
-
Mosterd, Rood - bulk 2 kgMosterd, Rood - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
176,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
176,00 zł - Eenheidsprijs
-
88,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Mosterd, Rood - microgroente zadenMosterd, Rood - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 483,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 483,00 zł
Snelle weergave
-
Mosterd, Red Frilled - bulk 2 kgMosterd, Red Frilled - bulk 2 kg- Reguliere prijs
-
176,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
176,00 zł - Eenheidsprijs
-
88,00 zł per kg
Snelle weergave
-
Mosterd, Red Frilled - microgroente zadenMosterd, Red Frilled - microgroente zaden- Reguliere prijs
-
27,00 zł 483,00 zł - Reguliere prijs
-
- Verkoopprijs
-
27,00 zł 483,00 zł
Snelle weergave

