127 produkter
-
Adzukiböna - bulk 2 kgAdzukiböna - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
70,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
70,00 zł - Enhetspris
-
35,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Adzukiböna - frön för microgreensAdzukiböna - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
13,00 zł 198,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
13,00 zł 198,00 zł
Snabbtitt
-
Alfalfa - bulk 2 kgAlfalfa - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
119,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
119,00 zł - Enhetspris
-
59,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Alfalfa - frön för microgreensAlfalfa - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 329,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 329,00 zł
Snabbtitt
-
Amarant, röd (svarta frön) - bulk 500 gAmarant, röd (svarta frön) - bulk 500 g- Ordinarie pris
-
123,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
123,00 zł - Enhetspris
-
24,60 zł per 100g
Snabbtitt
-
Amaranth, Röd (svarta frön) - frön för microgreensAmaranth, Röd (svarta frön) - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
35,00 zł 263,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
35,00 zł 263,00 zł
Snabbtitt
-
Amarant, röd (vita frön) - bulk 500 gAmarant, röd (vita frön) - bulk 500 g- Ordinarie pris
-
158,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
158,00 zł - Enhetspris
-
31,60 zł per 100g
Snabbtitt
-
Amaranth, Röd (vita frön) - frön för microgreensAmaranth, Röd (vita frön) - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
44,00 zł 351,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
44,00 zł 351,00 zł
Snabbtitt
-
Anismynta (Agastache) - bulk 100 gAnismynta (Agastache) - bulk 100 g
- Ordinarie pris
-
158,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
158,00 zł - Enhetspris
-
158,00 zł per 100g
Snabbtitt
-
Anismynta (Agastache) - frön för microgreensAnismynta (Agastache) - frön för microgreens
- Ordinarie pris
-
44,00 zł 877,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
44,00 zł 877,00 zł
Snabbtitt
-
Basilika, grön - bulk 500 gBasilika, grön - bulk 500 g- Ordinarie pris
-
119,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
119,00 zł - Enhetspris
-
23,80 zł per 100g
Snabbtitt
-
Basilika, grön - frön för microgreensBasilika, grön - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
9,00 zł 263,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
9,00 zł 263,00 zł
Snabbtitt
-
Rödbeta, Bull’s Blood - bulk 2 kgRödbeta, Bull’s Blood - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
119,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
119,00 zł - Enhetspris
-
59,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Rödbeta, Bull’s Blood - frön för microgreensRödbeta, Bull’s Blood - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 329,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 329,00 zł
Snabbtitt
-
Rödbeta, Harley Queen - bulk 2 kgRödbeta, Harley Queen - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
119,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
119,00 zł - Enhetspris
-
59,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Rödbeta, Harley Queen - frön för microgreensRödbeta, Harley Queen - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 329,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 329,00 zł
Snabbtitt
-
Rödbeta, Rosa - bulk 2 kgRödbeta, Rosa - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
127,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
127,00 zł - Enhetspris
-
63,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Rödbeta, rosa - frön för microgreensRödbeta, rosa - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 351,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 351,00 zł
Snabbtitt
-
Rödbeta, gul - bulk 1 kgRödbeta, gul - bulk 1 kg- Ordinarie pris
-
88,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
88,00 zł - Enhetspris
-
88,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Rödbeta, gul - frön för microgreensRödbeta, gul - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
40,00 zł 483,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
40,00 zł 483,00 zł
Snabbtitt
-
Borago - bulk 500 gBorago - bulk 500 g- Ordinarie pris
-
119,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
119,00 zł - Enhetspris
-
23,80 zł per 100g
Snabbtitt
-
Borago - frön för microgreensBorago - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
9,00 zł 263,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
9,00 zł 263,00 zł
Snabbtitt
-
Broccoli Calabrese - bulk 1 kgBroccoli Calabrese - bulk 1 kg- Ordinarie pris
-
97,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
97,00 zł - Enhetspris
-
97,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Broccoli Calabrese - frön för microgreensBroccoli Calabrese - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 527,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 527,00 zł
Snabbtitt
-
Broccoli Raab - bulk 2 kgBroccoli Raab - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
88,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
88,00 zł - Enhetspris
-
44,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Broccoli Raab - frön för microgreensBroccoli Raab - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
13,00 zł 246,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
13,00 zł 246,00 zł
Snabbtitt
-
Broccoli, Purple Haze - bulk 1 kgBroccoli, Purple Haze - bulk 1 kg- Ordinarie pris
-
101,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
101,00 zł - Enhetspris
-
101,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Broccoli, Purple Haze - frön för microgreensBroccoli, Purple Haze - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
40,00 zł 570,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
40,00 zł 570,00 zł
Snabbtitt
-
Kål, röd - bulk 500 gKål, röd - bulk 500 g- Ordinarie pris
-
97,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
97,00 zł - Enhetspris
-
19,40 zł per 100g
Snabbtitt
-
Kål, röd - frön för microgreensKål, röd - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
44,00 zł 1.097,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
44,00 zł 1.097,00 zł
Snabbtitt
-
Ringblomma (Pot Marigold) - bulk 500 gRingblomma (Pot Marigold) - bulk 500 g- Ordinarie pris
-
158,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
158,00 zł - Enhetspris
-
31,60 zł per 100g
Snabbtitt
-
Ringblomma (Pot Marigold) - frön för microgreensRingblomma (Pot Marigold) - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
13,00 zł 351,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
13,00 zł 351,00 zł
Snabbtitt
-
Kikärter - bulk 5 kgKikärter - bulk 5 kg- Ordinarie pris
-
141,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
141,00 zł - Enhetspris
-
28,20 zł per kg
Snabbtitt
-
Kikärta - frön för microgreensKikärta - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
12,00 zł 158,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
12,00 zł 158,00 zł
Snabbtitt
-
Klöver Crimson - bulk 2 kgKlöver Crimson - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
97,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
97,00 zł - Enhetspris
-
48,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Rödklöver - frön för microgreensRödklöver - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
18,00 zł 263,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
18,00 zł 263,00 zł
Snabbtitt
-
Röd klöver - bulk 2 kgRöd klöver - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
127,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
127,00 zł - Enhetspris
-
63,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Röd klöver - frön för microgreensRöd klöver - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 351,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 351,00 zł
Snabbtitt
-
Koriander (Cilantro) - bulk 2 kgKoriander (Cilantro) - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
141,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
141,00 zł - Enhetspris
-
70,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Koriander (Cilantro) - frön för microgreensKoriander (Cilantro) - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
18,00 zł 395,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
18,00 zł 395,00 zł
Snabbtitt
-
Koriander Delad (Cilantro) - bulk 2 kgKoriander Delad (Cilantro) - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
141,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
141,00 zł - Enhetspris
-
70,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Koriander Delad (Cilantro) - frön för microgreensKoriander Delad (Cilantro) - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
18,00 zł 395,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
18,00 zł 395,00 zł
Snabbtitt
-
Krasse - bulk 2 kgKrasse - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
70,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
70,00 zł - Enhetspris
-
35,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Krasse - frön för microgreensKrasse - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
13,00 zł 198,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
13,00 zł 198,00 zł
Snabbtitt
-
Dill - bulk 2 kgDill - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
127,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
127,00 zł - Enhetspris
-
63,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Dill - frön för microgreensDill - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 351,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 351,00 zł
Snabbtitt
-
Bockhornsklöver - bulk 2 kgBockhornsklöver - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
70,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
70,00 zł - Enhetspris
-
35,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Bockhornsklöver - frön för microgreensBockhornsklöver - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
13,00 zł 198,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
13,00 zł 198,00 zł
Snabbtitt
-
Vitlökssalladslök - bulk 500 gVitlökssalladslök - bulk 500 g
- Ordinarie pris
-
132,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
132,00 zł - Enhetspris
-
26,40 zł per 100g
Snabbtitt
-
Vitlöksgräslök - frön för microgreensVitlöksgräslök - frön för microgreens
- Ordinarie pris
-
13,00 zł 294,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
13,00 zł 294,00 zł
Snabbtitt
-
Grönkål, svart - bulk 1 kgGrönkål, svart - bulk 1 kg- Ordinarie pris
-
110,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
110,00 zł - Enhetspris
-
110,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Grönkål, svart - frön för microgreensGrönkål, svart - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
40,00 zł 614,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
40,00 zł 614,00 zł
Snabbtitt
-
Grönkål, Röd - bulk 1 kgGrönkål, Röd - bulk 1 kg- Ordinarie pris
-
110,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
110,00 zł - Enhetspris
-
110,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Grönkål, Röd - frön för microgreensGrönkål, Röd - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
40,00 zł 614,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
40,00 zł 614,00 zł
Snabbtitt
-
Kålrabbi, röd - bulk 1 kgKålrabbi, röd - bulk 1 kg- Ordinarie pris
-
97,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
97,00 zł - Enhetspris
-
97,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Kålrabbi, röd - frön för microgreensKålrabbi, röd - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
40,00 zł 527,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
40,00 zł 527,00 zł
Snabbtitt
-
Komatsuna, Röd - bulk 1 kgKomatsuna, Röd - bulk 1 kg- Ordinarie pris
-
70,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
70,00 zł - Enhetspris
-
70,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Komatsuna, Röd - frön för microgreensKomatsuna, Röd - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 395,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 395,00 zł
Snabbtitt
-
Purjolök - bulk 500 gPurjolök - bulk 500 g- Ordinarie pris
-
132,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
132,00 zł - Enhetspris
-
26,40 zł per 100g
Snabbtitt
-
Purjolök - frön för microgreensPurjolök - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
13,00 zł 294,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
13,00 zł 294,00 zł
Snabbtitt
-
Lins, grön - bulk 5 kgLins, grön - bulk 5 kg- Ordinarie pris
-
141,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
141,00 zł - Enhetspris
-
28,20 zł per kg
Snabbtitt
-
Lins, grön - frön för microgreensLins, grön - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
12,00 zł 158,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
12,00 zł 158,00 zł
Snabbtitt
-
Majs (Corn) - bulk 2 kgMajs (Corn) - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
158,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
158,00 zł - Enhetspris
-
79,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Majs - frön för microgreensMajs - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 439,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 439,00 zł
Snabbtitt
-
Melissa / Citronmeliss - bulk 100 gMelissa / Citronmeliss - bulk 100 g
- Ordinarie pris
-
79,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
79,00 zł - Enhetspris
-
79,00 zł per 100g
Snabbtitt
-
Citronmeliss - frön för microgreensCitronmeliss - frön för microgreens
- Ordinarie pris
-
22,00 zł 439,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
22,00 zł 439,00 zł
Snabbtitt
-
Melon Cantaloupe - bulk 500 gMelon Cantaloupe - bulk 500 g- Ordinarie pris
-
158,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
158,00 zł - Enhetspris
-
31,60 zł per 100g
Snabbtitt
-
Melon Cantaloupe - frön för microgreensMelon Cantaloupe - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
22,00 zł 351,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
22,00 zł 351,00 zł
Snabbtitt
-
Mizuna, röd - bulk 2 kgMizuna, röd - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
189,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
189,00 zł - Enhetspris
-
94,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Mizuna, Röd - frön för microgreensMizuna, Röd - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 527,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 527,00 zł
Snabbtitt
-
Mungböna - bulk 2 kgMungböna - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
97,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
97,00 zł - Enhetspris
-
48,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Mungböna - frön för microgreensMungböna - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
18,00 zł 263,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
18,00 zł 263,00 zł
Snabbtitt
-
Senap, svart - bulk 2 kgSenap, svart - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
97,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
97,00 zł - Enhetspris
-
48,50 zł per kg
Snabbtitt
-
Senap, svart - frön för microgreensSenap, svart - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
18,00 zł 263,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
18,00 zł 263,00 zł
Snabbtitt
-
Senap, grön - bulk 2 kgSenap, grön - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
176,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
176,00 zł - Enhetspris
-
88,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Senap, grön - frön för microgreensSenap, grön - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
40,00 zł 483,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
40,00 zł 483,00 zł
Snabbtitt
-
Senap, röd - bulk 2 kgSenap, röd - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
176,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
176,00 zł - Enhetspris
-
88,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Senap, röd - frön för microgreensSenap, röd - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 483,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 483,00 zł
Snabbtitt
-
Senap, Red Frilled - bulk 2 kgSenap, Red Frilled - bulk 2 kg- Ordinarie pris
-
176,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
176,00 zł - Enhetspris
-
88,00 zł per kg
Snabbtitt
-
Senap, Red Frilled - frön för microgreensSenap, Red Frilled - frön för microgreens- Ordinarie pris
-
27,00 zł 483,00 zł - Ordinarie pris
-
- Försäljningspris
-
27,00 zł 483,00 zł
Snabbtitt

